Meclis Komisyonları

MECLİS İHTİSAS KOMİSYONLARI

 

1.İMAR ve BAYINDIRLIK KOMİSYONU

Başkan

Mehmet EROL

Başkan Yardımcısı

Mehmet TOPRAK

Üye

Emir ELDEN

Üye

İsmail GÜNEŞ

Üye

İbrahim FELHAN

 

2.PLAN ve BÜTÇE KOMİSYONU

Başkan

Abdulkadir BAĞIŞ

Başkan Yardımcısı

Feyyat AKBAŞ

Üye

Mehmet ASLAN

Üye

İmam FİDANOĞLU

Üye

Mahmut SAATÇI

 

3.KADIN ve AİLE KOMİSYONU

Başkan

Aysel GÖNCÜ

Başkan Yardımcısı

İhsan Akyüz GÜCÜYETMEZ

Üye

Hande ÇANKAYA

Üye

Mehmet Ferhan KARAÇİZMELİ

Üye

Mehmet Selim POLATKAN

 

4.SOSYAL HİZMETLER  KOMİSYONU

Başkan

Nusret KAYA

Başkan Yardımcısı

Mehmet Ferhan KARAÇİZMELİ

Üye

Mehmet ASLAN

Üye

Abdulkadir ALTUNDAĞ

Üye

Metin ÇADIRCI

 

5.EĞİTİM ve  KÜLTÜR KOMİSYONU

Başkan

Abdurrahman BEYAZ

Başkan Yardımcısı

Abdulkadir ALTUNDAĞ

Üye

Mehmet KESKİN

Üye

Mahmut SAATÇI

Üye

Emin COŞKUN

 

6.TARIM ve KIRSAL HİZMET KOMİSYONU

Başkan

Cuma DEMİR

Başkan Yardımcısı

Halil ATAŞ

Üye

Abdurrahman BEYAZ

Üye

Feyyat AKBAŞ

Üye

Ali VEZİROĞLU

 

7.TURİZM ve HALİLİYE’Yİ TANITMA KOMİSYONU

Başkan

Hande ÇANKAYA

Başkan Yardımcısı

Halil YETKİN

Üye

İhsan Akyüz GÜCÜYETMEZ

Üye

Faruk Mehmet AKÇAL

Üye

Sema AİŞEOĞLU

 

8.ÇEVRE TEMİZLİK ve TABİATI KORUMA KOMİSYONU

Başkan

Halil ATAŞ

Başkan Yardımcısı

Nadile ŞAŞKIN

Üye

Cuma DEMİR

Üye

Abdulkadir BAĞIŞ

Üye

İmam FİDANOĞLU

 

9.SAĞLIK  KOMİSYONU

Başkan

Ahmet Hamdi İNAN

Başkan Yardımcısı

Nusret KAYA

Üye

Emin COŞKUN

Üye

Ali DOĞAN

Üye

Cemal BABAOĞLU

 

10.İNSAN HAKLARI KOMİSYONU

Başkan

Mehmet KESKİN

Başkan Yardımcısı

Halil YETKİN

Üye

Nihat KILIÇ

Üye

Ali DOĞAN

Üye

Ali VEZİROĞLU

 

                                       11. GENÇLİK ve SPOR KOMİSYONU

Başkan

Mahmut SAATÇI

Başkan Yardımcısı

İhsan Akyüz GÜCÜYETMEZ

Üye

Abdurrahman BEYAZ

Üye

Mehmet KESKİN

Üye

Hande ÇANKAYA

 

12. ENGELLİLER KOMİSYONU

Başkan

Feyyat AKBAŞ

Başkan Yardımcısı

Hasan KAYA

Üye

Ali DOĞAN

Üye

Halil ATAŞ

Üye

Leyla DAĞHAN

 

13. MADDE BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE KOMİSYONU

Başkan

Emir ELDEN

Başkan Yardımcısı

İmam FİDANOĞLU

Üye

İsmail GÜNEŞ

Üye

Ali VEZİROĞLU

Üye

Cemal BABAOĞLU

 

14.ARAŞTIRMA GELİŞTİRME (AR-GE) KOMİSYONU

Başkan

Mehmet TOPRAK

Başkan Yardımcısı

Abdulkadir BAĞIŞ

Üye

Erdal DENİZ

Üye

Mehmet EROL

Üye

Sema AİŞEOĞLU

 

 

15.ORTAKÇA YAŞAMA ve KÜLTÜREL UYUM KOMİSYONU

Başkan

Halil YETKİN

Başkan Yardımcısı

İbrahim FELHAN

Üye

Nusret KAYA

Üye

Mehmet ASLAN

Üye

Cuma DEMİR

 

16.İŞSİZLİKLE MÜCADELE ve İSTİHDAM KOMİSYONU

Başkan

Emin COŞKUN

Başkan Yardımcısı

Mehmet Ferhan KARAÇİZMELİ

Üye

Abdulkadir ALTUNDAĞ

Üye

Müslüm YÜKSEL

Üye

Nadile ŞAŞKIN

 

 
BAŞKANIMIZ

FEVZİ DEMİRKOL

HALİLİYE
BELEDİYE BAŞKANI