HALİLİYE BELEDİYE SPOR’LU AVRUPA ŞAMPİYONUNDAN BAŞKAN DEMİRKOL'A ZİYARET

Şanlıurfa Haliliye Belediye Spor'lu Avrupa Şampiyonu kick bokscu Mevlana Altuntaş, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'u makamında ziyaret ederek, dünya şampiyonluğu sözü verdi.

Haliliye Belediyesi Spor Birimi bünyesinde kurulan Şanlıurfa Haliliye Belediye Spor'un Avrupa Şampiyonu kick bokscusu Mevlana Altuntaş, antrenörü Murat Akaltun ile birlikte Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'u makamında ziyaret etti. Azerbaycan'da Haydar Aliyev adına düzenlenen şampiyonada Şanlıurfa Haliliye Belediye Spor'u temsilen milli takım adına çıktığı 5 maçın 5'inden de galip gelen Altuntaş, kazandığı altın madalyayı Başkan Demirkol'a takdim etti. Başkan Demirkol'da altın madalyayı, Altuntaş'ın boynuna takarak "dünya şampiyonu" olma sözünü aldı.

Mevlana Altuntaş'ın Haliliye Belediye Spor'u milli takımda layıkıyla temsil ettiğini ifade eden Başkan Demirkol, "Azerbaycan'da yapılan Hayder Aleviyev kick boks turnuvasında, Haliliye Belediye Spor takımından sporcumuz, Sayın Mevlana Altundaş, katıldığı 5 müsabakanın 5'ini de kazanmıştır. Haliliye Belediye Spor adına yarışmıştır. Ayrıca, Türkiye takım halinde şampiyon olmuştur. Tüm takıma vermiş olduğu emek ve çalışmadan dolayı teşekkür ediyorum. Sayın Mevlana Altuntaş'ı, bizi layıkıyla temsil ettiği için ülkemizin ve Haliliye Belediyemizin bayrağını orada dalgalandırdığı için kendisine teşekkür ediyorum. Haliliye Belediyesi olarak elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Sporcumuz ve hocamızda gayret edecektir. İnşallah, daha başarılı ve daha iyi sonuçlar bekliyoruz. Mevlana'dan dünya şampiyonluğu bekliyoruz" dedi.

Kendilerini verdiği desteklerden dolayı Başkan Demirkol'a teşekkür eden Mevlana Altuntaş ise, "İnşallah, daha başarılı olarak daha iyi yerlerde olacağız" diye konuştu.

Eklenme Tarihi: 23.01.2015 05:12

×