BAŞKAN DEMİRKOL, YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, İmam Bakır ve Boydere Mahalleleri'nde yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde Haliliye Belediye Meclis Üyeleri Abdulkadir Bağış, Halil Yetkin ve Hasan Kaya ile birlikte ilk olarak İmam Bakır Mahallesi'ne geçti. Kilitli beton parke yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Demirkol, çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. İlçe merkezindeki 19 mahallede beton parke yapım çalışmalarının devam ettiğini hatırlatan Başkan Demirkol, "İmam Bakır Mahallesi'ndeki kilitli beton parke çalışmalarını yerinde inceledik. Yapılan çalışmaları gördük. Çalışmaları gerçekleştiren tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz. Yapılaşmanın olmadığı alanlarda da yol yapım çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Halkımızın, her türlü hizmetin en iyisine layık olduğunu ve hizmette gönlümüzde sınır olmadığını belirtmek istiyorum" dedi.

İmam Bakır Mahalle Muhtarı İmam Deniz ise yollarının daha önceden çamur içinde olduğunu ifade ederek, "Yollarımız daha önceden çamur içerisindeydi. Haliliye Belediyesi, daha binaların yapılmadığı alanda bile yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Başkanımız Fevzi Demirkol'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

BOYDERE MAHALLESİ'NDE STABİLİZE ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Başkan Fevzi Demirkol, İmam Bakır Mahallesi'ndeki incelemelerinin ardından beraberindekiler ile birlikte Boydere Mahallesi'ne geçti. Stabilize yol yapım çalışmalarının önemli ölçüde tamamlandığı mahalledekiler, hizmetlerinden dolayı Başkan Demirkol'a ve ekibine teşekkür etti. Başkan Demirkol, yol yapım çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağını ifade ederek, "Kırsal mahallelerde yaptığımız çalışmalar sürüyor. Boydere Mahallesi'nde 1-2 gün içerisinde tamamlanacak olan çalışmalar, daha sonra kırsaldaki diğer mahallelerimizde devam edecek" şeklinde konuştu.

Mahalle Muhtarı İbrahim Halil Güneş ise daha önce böyle bir hizmet görmediklerini, Haliliye Belediyesi’nin yaptığı çalışmalarla çamurlu yollara son verdiğini belirtti.

 

 

Eklenme Tarihi: 25.01.2015 09:18

×