ATLETİZM TAKIMI YEREL LİG'DE ŞAMPİYONLUK HEDEFLİYOR

Haliliye Belediyesi Spor Birimi bünyesinde kurulan Şanlıurfa Haliliye Belediye Spor Atletizm Takımı, Yerel Lig öncesi çalışmalarına devam ediyor.

Şanlıurfa Haliliye Belediye Spor Atletizm Takımı, Yerel Lig öncesi Gap Arena Stadyumu'ndaki çalışmalarını sürdürüyor. 35 kişiden oluşan atletizm takımındaki sporcular, Yerel Lig'de; 3 adım atlama, engelli atlama, kros ve yüksek atlama kategorilerinde mücadele edecek.

Yerel Lig'de şampiyonluk hedeflediklerini ifade eden sporcular, "Hedefimiz Yerel Lig'de ve Türkiye'de şampiyonluk. Bu anlamda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şanlıurfa Haliliye Belediye Spor'u atletizmde yukarılara taşımak için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Atletizmde bize bu imkânı sağladıkları için Haliliye Belediyesi'ne ve Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'a teşekkür ediyoruz" dediler.

Öte yandan, 27- 28 Ocak tarihlerinde İstanbul'da yapılan "Turkcell 16 yaş altı Türkiye Salon Şampiyonası"na Şanlıurfa Haliliye Belediye Spor'u temsilen katılan Halil Bulut; 3 adım atlama ve yüksek atlama, Mahmut Heşe ise 60 metre kros koşusu ve 3 adım atlama kategorilerinde derece elde etti.

Eklenme Tarihi: 02.02.2015 05:35

×