HALİLİYE BELEDİYE MECLİSİ ŞUBAT AYI 4’ÜNCÜ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Haliliye Belediye Meclisi, Şubat Ayı Olağan Toplantısı’nın 4. Birleşimi gerçekleştirildi. Şubat ayının 4. Toplantısında, başkanlık toplantıları ve komisyon raporları karara bağlandı. 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapılan meclis toplantısına Haliliye Belediyesi Meclis Başkan Vekili Abdurrahman Beyaz başkanlık yaptı. Açılış ve yoklamanın yapılmasının ardından Başkanlığın teklif ettiği gündem maddeleri görüşüldü.  Başkanlık tekliflerinin görüşülmesinin ardından Park ve Bahçe Müdürlüğü çalışmalarını meclis üyelerinin bilgisine sundu. Haliliye Belediyesi Park ve Bahçe Müdürü Mehmet Açanal, kırsal ve kent merkezinde yapılan çalışmalar hakkında meclis üyelerine bilgi verdi. 

Daha sonra Çevre Temizlik ve Tabiatı Koruma Komisyonu, Tarım ve Kırsal Hizmet Komisyonu, Sağlık Ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Komisyonu, Turizm ve Haliliye’yi Tanıtma Komisyonu, Kadın ve Aile Komisyonlarının raporları okundu. 

ATIK YAĞLAR DOĞAYA ZARAR VERMEYECEK

Komisyonlarının raporlarının görüşülmesinin ardından Çevre temizlik ve Tabiatı Koruma Komisyonunu tarafından hazırlanan atık yağların geri dönüşümü ile ilgili yazılı önergesi okundu.  Önergede pilot bir mahalle seçilmesi ve atık yağların doğaya zarar vermemesi için toplanması teklif edildi. Meclise sunulan teklif oy birliği ile kabul edildi. Eklenme Tarihi: 05.02.2015 10:54

×