HALİLİYE BELEDİYE MECLİSİ ŞUBAT AYI BİRLEŞİMİ TAMAMLANDI

Haliliye Belediye Meclisi Şubat Ayı 5. Birleşimi gerçekleştirildi. Başkanlık teklifleri ve komisyon raporlarının görüşüldüğü mecliste madde bağımlılığıyla mücadele için ortak çalışma yapılması kararı alındı. 


Haliliye Belediyesi Meclis Başkan Vekili Abdurrahman Beyaz’ın başkanlık ettiği 5. Gün oturumunda; Eğitim Kültür ve Gençlik Spor Komisyonu, Turizm ve Haliliye'yi Tanıtma Komisyonu, Sağlık Ve Madde Bağımlılığı İle Mücadele Komisyonu,  Kadın ve Aile Komisyonu ile Tarım ve Kırsal Hizmet Komisyonu tarafından hazırlanan raporlar okundu.  

Meclise sunulan raporlar arasında yer alan Madde bağımlılığı ile mücadele ve rehabilitasyon çalışmaları hakkındaki rapor meclis üyelerinin tamamının desteğini aldı.  Uyuşturucu kullanımı ve bağımlıların tedavi edilmesi ile ilgili rapora ilişkin konuşan Ak Parti Grup Başkan Vekili Akif İnan, ilk etapta gençlere ve ailelere yönelik seminer yapılmasını ve ardından rehabilitasyon çalışmalarının yapılmasını istedi.  Sağlık ve Madde Bağımlılığı İle Mücadele Komisyonu tarafından hazırlanan rapora meclisin tamamından destek geldi.  Komisyon üyelerinin yanı sıra tüm meclis üyeleri çalışmaların içinde yer alacaklarını ifade etti. 


Eklenme Tarihi: 06.02.2015 10:17

×