HALİLİYE BELEDİYESİ EVLENDİRME DAİRESİ’NDE ‘14 ŞUBAT’ MESAİSİ

Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Evlendirme Dairesi, Sevgililer Günü olarak bilinen 14 Şubat tarihinde evlenmek isteyen çiftlerin müracaatlarını kabul ederek hafta sonu da mesai yapacak. 

Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Evlendirme Dairesi, 14 Şubat sevgililer gününde dünya evine girmek isteyen çiftlerin talepleri doğrultusunda hafta sonu mesai kararı aldı. Sevgililer gününde resmi nikâh için Evlendirme Birimi’ne müracaat eden çiftler için 14 Şubat Cumartesi günü Evlendirme Birimi çalışanlarının tamamı hizmet verecek. 

ÖZEL GÜNLERE TALEPLER ÇOK DAHA FAZLA

Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Evlendirme Dairesi’ne bugüne kadar 22 çift, Sevgililer Günü’nde nikah kıymak için müracaat etti.  Resmi nikâh için Evlendirme Birimi’ne müracaat ederek, gerekli belgelerini tamamlayan çiftlere 14 Şubat tarihinde uygun saatlere randevu veriliyor. Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Evlendirme Dairesi’nden yapılan açıklamada; 14 Şubat’da resmi nikah kıymak isteyenlerin 13 Şubat Cuma günü mesai bitimine kadar müracaatta bulunmaları gerektiği belirtildi. Eklenme Tarihi: 11.02.2015 08:22

×