HALİLİYE BELEDİYESİ PARKLARA OYUN GRUBU KURUYOR

Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçe merkezinde oyun grubu bulunmayan park ve yeşil alanlarda, çalışma yaparak yeni oyun grupları kuruyor. 

İlçe merkezinde bulunan park ve yeşil alanlardaki tadilat çalışmaları devam ediyor. Park ve yeşil alanların içerisinde bulunan tuvalet, mescit gibi umuma açık yerler ve hizmet binaları, oyun grupları, bank gibi muhtelif yer ve eşyaların tamir veya değiştirme işlemleri yapılırken, çocuk oyun grubu bulunmayan park ve yeşil alanlara yeni oyun grupları kuruluyor.

Haliliye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğünden yapılan açıklamada 10 noktada montaj çalışmasının yapıldığı belirtildi.  Park Bahçeler Müdürlüğü, Ulubatlı, Cengiz Topel, Hatice Gelener, İMKB Yunus Emre İlkokullarına oyun grubu kuruyor.  Okulların yanı sıra Karşıyaka, Devteşti, Şair Nabi, Veysel Karani, Süleymaniye mahalleleri ve Tatlıses Sokak’ta bulunan 6 parka da oyun grubu kuruluyor.  

ÇOCUKLAR MERAKLI GÖZLERLE ÇALIŞMALARI İZLEDİ

Oyun grubu montaj çalışmalarının yapıldığı parklarda çocuklar meraklı gözlerle çalışmaları izliyor. Çalışmaların tamamlandığı oyun alanlarında eğlenen çocuklar parklara oyun gruplarının kurulduğu için mutlu olduklarını ifade ettiler. 

Haliliye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü 10 noktada yapılan çalışmaların park ve yeşil alanların tamamına yaygınlaştırılacağını belirtti. Eklenme Tarihi: 12.02.2015 09:43

×