TARIM VE HAYVANCILIK FUARI'NDA HALİLİYE BELEDİYESİ DE YER ALIYOR

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, 11-14 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek olan ve bu yıl ikincisi düzenlenen  Şanlıurfa Tarım ve Hayvancılık fuarının açılışına katıldı. Haliliye Belediyesi’nin de stant açtığı fuarı gezen Demirkol, fuarla ilgili yetkililerden bilgi aldı.  

Demirkol Haliliye Belediyesi'nin standının yanı sıra fuara katılan firmaların ve kurumların stantlarını da tek tek gezdi. Kurum ve firma yetkilileri ile görüşen Başkan Demirkol, firmaların faaliyet alanları hakkında bilgi aldı. 

Başkan Fevzi Demirkol ve Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük daha sonra Haliliye Belediyesi’nin standını gezdi.  Başkan Demirkol ve Vali Küçük, standa yapılan tanıtımlara katıldı. Tarım ve hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren firmalar ve kurumların stant açtığı fuar yoğun ilgi görürken, Haliliye Belediyesi ise fuar katılımcılarına açtığı stant ile belediyenin fuar konusu kapsamında yaptıkları ve genel olarak ilçe genelinde sunduğu hizmetlere dair bilgiler verdi.  


TÜRKİYE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ ŞANLIURFA ŞUBESİ'NE ZİYARET

Başkan Fevzi Demirkol ve Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Fuar açılışının ardından Türkiye Muharip Gaziler Derneği Şanlıurfa Şubesini ziyaret etti. Başkan Demirkol ve Vali İzzettin Küçük’ü, Şube Başkanı Hasan Aslan karşıladı. Başkan Demirkol, Muharip Gaziler’in sorunlarını dinlerken, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıldönümü dolayısıyla Haliliye Belediyesi'nin üstlendiği organizasyon hakkında Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’e de bilgiler verdi. 


Eklenme Tarihi: 11.03.2015 11:31

×