BAŞKAN DEMİRKOL: KIRSALIN ŞEHİR MERKEZİNDEN FARKI KALMAYACAK


Kırsal mahallelerde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, kırsal mahallelerin şehirdeki mahallelerden farkının kalmayacağını söyledi.

 

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kırsal mahallelerde yapılan çalışmaları Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Başkan Yardımcısı Osman Uludağ, Ak Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat, Haliliye Belediye Meclis Üyeleri Feyyat Akbaş, Hasan Kaya ve İsmail Güneş yerinde inceledi.

İlk olarak Mamuca Mahallesine giden Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’u mahalle muhtarı Ali Beyaz karşıladı.  Mamuca’da yapılan stabilize yol yapım çalışmalarını inceleyen Başkan Demirkol, mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinledi. Başkan Fevzi Demirkol inceleme sırasında mahallede bulunan boş alana oyun grubu ve saha yapılacağı müjdesini verdi.

İnceleme ile ilgili açıklama yapan Başkan Fevzi Demirkol, ‘’Bugün ilçemize bağlı Mamuca kırsal mahallemizde yapılan çalışmaları yerinde inceledik. Yapılan çalışmalarla senelerdir birikmiş ihtiyaçların hepsini temin edeceğiz. Zaman içerisinde kırsalda ki mahallelerimizin şehirdeki mahallelerimizden bir farkı kalmayacak. Ve bu çalışmaların sonunda gençlerin, çocukların oynayacağı spor alanları parklar oluşacaktır. Bu vesile ile sayın muhtarımız. Ali Beyaz Bey’e bizi kabul ettikleri için, ağırladıkları için teşekkür ederiz kendileri bizim başkan olmadan seneler önce dostumuzdur.  Ve inşallah  bu dostluğumuz da ebediyen devam edecek’’ Dedi.

 

MUHTAR ALİ BEYAZ: 30 YILDIR BU HİZMETİ BEKLİYORUZ

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmaları takdir ettiklerini anlatan Mahalle Muhtarı Ali Beyaz ise ‘’Yapılan hizmetleri kendi gözü ile takip ettiler. Gayet süper bir hizmet yapılıyor. İnşallah hizmetlerin devamı gelecek, biz çok şey bekliyoruz kendilerinden. Köyümüz gittikçe güzelleşiyor, biz 20-30 senedir bu hizmetleri bekliyoruz. Hizmet geldi, devamı daha da gelecek. Köy alanında çocuklara park yapılacak başkanımız söyledi, ağaçlandırma yapılacak ‘’ ifadelerine yer verdi.

Kırsal mahallelerde yapılan incelemelere eşlik eden Ak Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat ise yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi, ‘’Başkanımızın kırsal mahallelerde yapmış olduğu çalışmalara yerinde şahit olduk. Sayın belediye başkanımız sağolsunlar geldiği günden belediyenin teşkilatlanmasında, kuruluşunda ve daha sonrasında da nitekim hizmetler noktasında şuan için ağırlıklı olarak Fen İşlerinin kırsal mahallelerde ki ve Şanlıurfa Merkezde ki çalışmalarından bizlerde ben bir ilçe başkanı olarak teşkilatım adına da şahit oldum. Sayın belediye başkanımıza ve yetkililere yapmış oldukları çalışmalarda başarılar diliyoruz. Sürekli birlikteyiz, beraberiz, var olacağız. Halkımız neyi istiyorsa eksiksiz bir şekilde hep beraber birlik içerisinde kendilerine hizmet etmeye devam edeceğiz. ‘’

 

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol,  Başkan Yardımcısı Osman Uludağ, Ak Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat, Haliliye Belediye Meclis Üyeleri Feyyat Akbaş, Hasan Kaya ve İsmail Güneş Mamuca Mahallesindeki ziyaretin ardından Mutluca Mahallesine geçti.  Mutluca Mahallesinde mahalle sakinleri ile görüşen Başkan Demirkol, mahalle sakinlerinin taleplerinin yerine getirileceğini belirtti.  Yapılan çalışmalarla ilgili konuşan Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, ‘’ İlçemize bağlı Mutluca kırsal mahallemizde yapılan çalışmaları yerinde inceledik. Yapılan çalışmalar senelerdir yapılmayan çalışmaların temini noktasındadır. Bu ihtiyaçları temin edeceğiz. Bundan sonra da çalışmalarımız devam edecek. Halkımızın senelerdir birikmiş olan bütün ihtiyaçlarının temininde ve çözümünde Haliliye Belediyesi olarak hizmetlerindeyiz. Halkımızın hayat seviyesini, yaşam seviyesini yükseltmek çalışıyoruz’’ Dedi.

 

Eklenme Tarihi: 19.03.2015 05:09

×