YEŞİLTEPE VE EMİRLER MAHALLELERİ ÇAMURDAN KURTULUYOR

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, kırsalda sürdürdüğü yol yapım çalışmaları kapsamında Emirler ve Yeşiltepe Mahalleleri'nde stabilize yol çalışmalarını sürdürüyor.

Büyükşehir statüsüyle birlikte mahalleye dönüşen köylerin çamurlu yolları, Haliliye Belediyesi tarafından gideriliyor. Fen İşleri Müdürlüğü, kırsaldaki yol yapım çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı Emirler ve Yeşiltepe Mahalleleri'nde çalışmalarına devam ediyor. Kamyonlar tarafından dökülen ve iş makineleriyle serilen stabilize malzeme ile, mahalleye dönüşen köylerde yollar aracılığı ile çamurla mücadele ediliyor. 

Uzun yıllardır yollarının çamur içinde olduğunu ve Haliliye Belediyesi’nin bu soruna son verdiğini söyleyen mahalle sakinleri, “Haliliye Belediyesi’nden ve Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’dan Allah razı olsun. Bugüne kadar kimse bize sahip çıkmamıştı. Yaklaşık 20 yıldır çamur içerisindeyiz. Şimdi yollarımız yapılıyor. Haliliye Belediyesi'ne ve Başkan Fevzi Demirkol’a teşekkür ediyoruz” dediler.

Emirler Mahallesi Muhtarı Halil Güneş ise yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“Haliliye Belediye Başkanımız Fevzi Demirkol’a teşekkür ederiz. Allah kendilerinden razı olsun. Çalışmalar iyi bir şekilde devam ediyor. Yıllardır yollarımız çamur içerisindeydi


Eklenme Tarihi: 25.03.2015 04:20

×