HALİLİYE BELEDİYESİ'NDEN 800 TARAFTARA ŞANLIURFASPOR FORMASI

Haliliye Belediyesi Spor Birimi tarafından Şanlıurfaspor taraftarlarına dağıtılmak üzere bastırılan 800 Şanlıurfaspor forması taraftar grup ve derneklerine teslim edildi. Forma teslim töreninde konuşan Başkan Fevzi Demirkol, "Şanlıurfaspor'un şampiyon olması hepimizi mutlu edecek" dedi.

Haliliye Belediyesi Spor Birimi, PTT 1. Lig'in 26'ncı haftasında Samsunspor ile karşılaşacak olan Şanlıurfaspor'un taraftarlarına dağıtılmak üzere 800 forma bastırıldı. Bastırılan formaların taraftarlara dağıtılması için ise Haliliye Belediyesi Ek Hizmet Binası Toplantı Salonu'nda forma teslim töreni düzenlendi. Törene; Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Spor Birim Sorumlusu Şavak Baysan, 63 Urfaspor Taraftarlar Dernek Başkanı Ali Çiçek, Şanlıurfaspor Taraftarlar Dernek Başkanı Abdullah Tuğbay, Sarı Şimşekler Taraftar Grubu Başkanı İsmail Aslan ve Şanlı Çarşı Eyyübiye Taraftar Grubu Başkanı Kerim Aktosun Katıldı.

Törende konuşan Başkan Fevzi Demirkol, Şanlıurfaspor'a şampiyonluk yolunda destek vermek amacıyla taraftarlara dağıtılmak üzere 800 forma bastırdıklarını söyledi. Şanlıurfaspor'un şampiyon olması için gerekli destekleri sağladıklarını ve ellerinden geleni yaptıklarını söyleyen Başkan Demirkol, şunları kaydetti:

"Şanlıurfaspor'un şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlemesi için bizde sosyal sorumluluk içerisinde bizimde çorbada tuzumuz olsun misali el atmamız gerektiği hususunda bir çalışma başlattık. Şanlıurfasporumuza gönül vermiş taraftar dernekleri ile Urfaspor'un Şanlıurfa'nın gündeminde önemli bir yer alması ve spora, sporcuya olan desteğimizin bir belirtisi olarak taraftarlar derneklerimize toplamda 800 adet forma dağıtıyoruz. Urfaspor'un şampiyon olması için elimizden geleni yapıyoruz. Biz belediye olarak ta, Şanlıurfaspor Kulübü'ne daha önceden gerekli maddi ve bende şahsi olarak gerekli yardımlarda bulundum. Bundan sonrasında da Şanlıurfaspor'a yardımlarımız ve desteklerimiz devam edecek. Şanlıurfaspor'un şampiyon olması hepimizi mutlu edecek. Sporun, Şanlıurfa'nın ayrıca bölgemiz turizmi açısında Şanlıurfaspor'un şampiyon olmasının ilçemiz ve Şanlıurfa ilimiz için önemli olduğuna inanıyoruz. Tüm taraflarımıza selamlarımızı iletiyoruz çünkü çok sıkıntılı zamanlarda haftalığından keserek, almış olduğu yevmiyeden kesip maçlara giderek fedakârlıklarda bulunuyorlar. Urfaspor'u ve taraftarlar derneklerimizi her zaman makul ölçüde destekleyeceğiz. Heyecan tüm mahallelere yansıyacak. Şanlıurfaspor şampiyon olacak diye dua ediyoruz."

BAŞKAN DEMİRKOL'A TEŞEKKÜR ETTİLER

Forma dağıtımlarının ardından konuşan 63 Urfaspor Taraftarlar Dernek Başkanı Ali Çiçek, desteklerinden dolayı Başkan Demirkol'a teşekkür ettiklerini söyledi. Çiçek, "Haliliye Belediyemizin, yapmış olduğu formaları teslim aldık. Haliliye Belediye Başkanımız Fevzi Demirkol'un daha önceden Şanlıurfaspor' yapmış olduğu yardımlardan dolayı kendisini yakinen takip ediyoruz. Haliliye Belediyesi her zaman Şanlıurfaspor'un yanında olmuştur. Hiç kimse demesin Haliliye Belediyesi yardım etmiyor. Örneği burada. Desteklerinden dolayı Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'a teşekkür ediyoruz" dedi.

Sarı Şimşekler Taraftar Grubu Başkanı İsmail Aslan ise, "Sayın Başkanım Fevzi Demirkol'a teşekkür ediyorum. Şanlıurfaspor'a ne kadar katkısı olduğunun bilincindeyiz. Bugün de Şanlıurfaspor, Süper Lig'e yavaş yavaş ilerlerken taraftara yaptığı jest yaptı" diye konuştu.

Şanlıurfaspor Taraftarlar Dernek Başkanı Abdullah Tuğbay da, "Haliliye Belediye Başkanımız bizlere, taraftarlara dağıtmamız için forma verdi. Sayın Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Aslında sayın başkanımız Şanlıurfaspor'un gizli kahramanıdır. Bazıları yardım yapıp reklamını yapar ama sayın başkanımız reklam peşinde değil" şeklinde konuştu.

Son olarak konuşan Şanlı Çarşı Eyyübiye Taraftar Grubu Başkanı Kerim Aktosun, şampiyonluk yolunda Şanlıurfaspor'a destek veren Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'a teşekkür etti.

Eklenme Tarihi: 05.04.2015 03:31

×