AKPINAR MAHALLESİ'NDE STABİLİZE YOL YAPIM ÇALIŞMASI BAŞLATILDI


Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince ilçe sınırlarında bulunan merkez ve kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarına devam ediliyor.

Çalışmalar kapsamında Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler Akpınar Mahallesi'nde stabilize yol yapım çalışmalarına başladı. Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol yapım işlerine dair yaptığı planlamaya göre kent merkezindeki çalışmalarını ulaşım, yol şartları, nüfus ve trafik yoğunluğu seçeneklerini göz önüne alarak, öncelikleri belirliyor. Belirlenen mahallelerde tamamlanan çalışmalar ardından aralıksız olarak bir başka mahalle ile devam ediyor.

Akpınar Mahallesi'nde gerçekleştirilen stabilize yol yapım çalışmalarının tamamlanması ile birlikte mahalle halkı uzun yıllar mücadele verdikleri çamur sorunundan kurtulmuş olacak. Şanlıurfa olumsuz hava şartları ile karşı karşıya kalabileceği yeni bir döneme girmeden önce Haliliye genelinde ilerlemiş olan çalışmalar önümüzdeki kış için rahat bir ortamı sağlamak adına bahar ve yaz ayları boyunca da devam edecek. 


Eklenme Tarihi: 06.04.2015 05:27

×