BAŞKAN FEVZİ DEMİRKOL’DAN TARAFTARA ULAŞIM DESTEĞİ


Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Adana Demirspor deplasmanına giden Şanlıurfasporlu taraftarlara araç tahsis ederek, taraftarları Adana deplasmanına yolcu etti. 


Geçtiğimiz hafta Şanlıurfaspor taraftarına forma dağıtan Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, bu hafta da ulaşım desteğinde bulundu. Başkan Demirkol, PTT 1. Liginde 27. Hafta mücadelesinde Adana Demirspor deplasmanına giden Şanlıurfaspor taraftarına 2 otobüs ile 2 minibüs tahsis etti.  Haliliye Belediye binası önüne gelen taraftar gruplarını Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Başkan Yardımcısı Osman Uludağ ve Haliliye Belediye Meclis Üyesi Abdulkadir Altundağ karşıladı.  Sarı yeşilli taraftarlar  ‘Büyük başkan’, ‘Haliliye seninle gurur duyuyor’ sloganları attı. 

Bugün Şanlıurfaspor’un Şampiyonluk yolunda Adana’da çok önemli bir maçı olduğunun altını çizen Başkan Demirkol, yaptığı açıklamada ‘’ Bu çok önemli maçta Şanlıurfaspor takımının taraftar desteğini yanında hissetmesi ve taraftarımızın desteğini tam olarak alması için biz de kendilerine ulaşım yönünden Adana’ya gidiş ve dönüşleri için araç temin ettik ve inşallah bu galibiyetle sonuçlanma sonrasında şampiyonluk yolunda Urfaspor bir adım daha ileri atmış olacak. İnşallah şampiyonluk ipini göğüsleyecek. Taraftarımızın hepsine teşekkür ediyoruz takıma sağladıkları destek için’’ ifadelerini kullandı.

Şanlı Çarşı taraftar grubu başkanı Kerim Aktosun ise ‘’Süper lig yolunda önemli bir mücadele bizim için. Başkanımız Fevzi Demirkol sağolsun her zaman verdiği desteği yeniden taraftarlara verdi.  Biz sayın başkanımıza tüm Şanlıurfaspor taraftarları adına çok teşekkür ediyoruz. Fevzi Başkanımız taraftarlara bu yönden sahip çıktı’ ’dedi. 

Sarı Şimşekler taraftar gurubu Başkanı İsmail Arslan ise Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’un, Şanlıurfaspor’a iyi günde de kötü günde de destek olduğunu belirtti. Aslan, Başkan Fevzi Demirkol’a Şanlıurfaspor ve taraftarlara yaptığı desteklerden dolayı teşekkür etti.


Eklenme Tarihi: 12.04.2015 03:32

×