BAŞKAN DEMİRKOL: HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, hafta sonu çalışmaları kapsamında ilçe merkezine bağlı kırsal mahallelerde incelemelerde bulundu. Yapılan ve yapılacak çalışmaları yerinde tespit ettiklerini söyleyen Başkan Demirkol, "Halkımızın her zaman olduğu gibi hizmetindeyiz. Görev süremiz boyunca da hizmetlerinde olacağız" dedi.

Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri ve milletvekili adayları Seydi Eyüpoğlu, Mahmut Kaçar, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat ve birim müdürleri, diğer ilgililer ile birlikte kırsal mahallelerde incelemelerde bulundu.

İlçeye bağlı 13 mahalle ve bu mahallelere bağlı toplam 23 ayrı bölgede Haliliye Belediyesi'nin yapmış olduğu çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Demirkol, mahalle sakinleriyle de görüşerek taleplerini dinledi. Mahalle sakinlerinin iletilerinin çözüme kavuşturulması için Başkan Demirkol, birim müdürlerine talimat verdi. Başkan Demirkol, incelemelerde bulunduğu mahallelerde yapılacak çalışmalarla ilgili de vatandaşlara bilgiler verdi. Mahalle sakinleri, yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Fevzi Demirkol'a teşekkür etti.

İlçe genelinde çalışmaların sürdüğünü ve diğer mahallelerde de inceleme yapacaklarını söyleyen Başkan Demirkol, "Haliliye ilçe belediyemizin hudutları dahilinde 13 kırsal mahallemizdeki 23 yerleşim biriminde incelemelerde bulunduk. Belediyemizin yapmış olduğu çalışmaları, yerinde inceledik. Yapacağımız çalışmalar hususunda da gerekli incelemeleri yaptık. Vatandaşlarımızın bize, seçim kapsamında partimize ilgili büyüktü. Bugün ki çalışmalarımızda bize eşlik eden AK Parti Haliliye İlçe Başkanımız Sayın Mehmet Canpolat'a, milletvekili adaylarımız Sayın Seydi Eyüpoğlu ve Sayın Mahmut Kaçar'a teşekkür ediyoruz. Beraber her türlü çalışmamızı mahallinde, yerinde incelemeler yaptık. Kendileri de çalışmalarımızı yerinde tespit ettiler. Yapılacak çalışmaları planladık. 7 Haziran sonrasında da yapılacak 7 Haziran öncesinde de yapılacak olanları birlikte tespit ettik. Halkımızın her zaman olduğu gibi hizmetindeyiz. Görev süremiz boyunca da hizmetlerinde olacağız. Ayrıca, kent merkezinde olan mahallelerimizdeki çalışmalarımız devam ediyor. Daha sonrasında bu mahallelerimizi de ziyaret edeceğiz" dedi.

AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat ise, "Haliliye teşkilatı olarak Başkanımız Fevzi Demirkol, Milletvekilimiz Sayın Seydi Eyüpoğlu ve Mahmut Kaçar ile birlikte Haliliye'ye bağlı 23 ayrı kırsal mahallemizde ve bölgemizde belediyemizin hizmetleriyle, çalışmalarıyla ilgili incelemelerde bulunduk. Burada belediyemizin yapmış olduğu hizmetleri yerinde gördük. Birçok hizmetle ilgili olarak sayın belediye başkanımızla sözler vererek, oralarda çok kısa sürede hizmetlere kavuşturacağız. Bu çalışmalardan dolayı Başkanımız Fevzi Demirkol'a ve belediye yetkililerine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Eklenme Tarihi: 25.04.2015 13:11

×