HALİLİYE BELEDİYESİ MAYIS AYI HALK GÜNÜ TOPLANTISI YAPILDI

Haliliye Belediyesi Mayıs ayı "Halk Günü" toplantısı gerçekleştirildi. Vatandaşların talep ve önerilerini not alan Haliliye Belediyesi yetkilileri taleplerinin çözümü için çalışma başlattı.

Haliliye Belediyesi ek hizmet binası toplantısı salonunda gerçekleştirilen Mayıs ayı halk günü toplantısına Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Başkan Yardımcıları Hacı Kanduza ve Osman Uludağ, Belediye Meclis Üyeleri Abdülkadir Bağış, Cuma Demir, Halil Yetkin, İbrahim Felhan ile belediye birim müdürleri katıldı.

Mayıs ayı halk günü toplantısında Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ve Belediye Başkan Yardımcıları tarafından not alınan taleplerin çözümü için ilgili birim müdürlüklerine talimat verildi.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol “Haliliye Belediyesi olarak her ayın ilk Cuma günü ucu açık olmak üzere tatil gününe de rastlasa resmi tatil de halkımızla buluşarak halkımızın bize doğrudan doğruya başkanlık makamına ulaşması yapılan hizmetlerin yerinde kendileri tarafından yapılan inceleme sonucunda bir kısmı teşekkür amacıyla, bir kısmı yapılan hizmetlerde görmüş oldukları eksiklikleri ifade etmek amacıyla, bir kısmı yapılması gereken hizmetler noktasında vatandaşlarımız her ayın ilk Cuma günü namaz ve öğlen sonrasında halk gününe geliyorlar. Halk gününe yoğun bir ilgi var. Halk gününde bütün müdürlerimiz, çözüm noktasındaki bütün yetkililerimiz halk gününde hazır bulunuyorlar. Haliliye Belediyesi olarak halkımızın 24 saat tatil olsun olmasın her an hizmetlerinde olduğumuzu beyan ediyoruz. İnşallah kalan hizmet süremiz içerisinde de devam edecektir. Halkımıza saygılarımızı sunuyoruz. En iyi hizmete layık olduklarını Haliliye’nin en güvenli, en umutlu ve en sağlıklı bir yaşam merkezi olması yönünde çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

 

Eklenme Tarihi: 01.05.2015 09:51

×