BAŞKAN DEMİRKOL'A HAVŞANLI SAKİNLERİNDEN SEVGİ GÖSTERİSİ

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'a, Havşanlı kırsal Mahallesi sakinleri sevgi gösterisinde bulundu. Mahalle içi yolları tamamlanan Havşanlı sakinleri, Başkan Demirkol'a teşekkürlerini iletti.

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, alt yapı sorunu bulunmayan kırsal mahallelerde kilitli beton parke yapım çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler bu kapsamda Havşanlı Mahallesi'nde, mahalle içi parke döşeme çalışmalarında sona geldi.

Bir dizi temaslar için Havşanlı Mahallesi'ni ziyaret eden Başkan Fevzi Demirkol'a mahalle sakinleri ve öğrenciler sevgi gösterisinde bulundu. Öğrencilere hediyeler dağıtan Başkan Demirkol, ilgilerinden dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti. İhtiyaçları anında çözmekten yana olduklarını ifade eden Başkan Demirkol, "Havşanlı Mahallesi'nde öğrencilerimiz bizlere sevgilerini gösterdi. Öğrencilerimize, öğretmenlerine, velilerine ve kısaca Havşanlı halkına teşekkür ediyorum. Bu bölgede daha öncesinden yapmış olduğumuz ve şuan devam eden çalışmalarımız var. Köy içi parke çalışması bitti. Taziye evleri ve köyün çeşitli sosyal tesisleriyle ilgili ihtiyaçları olduğunda anında çözmekten yanayız. Havşanlı kırsal Mahallemizin sakinlerine teşekkür ediyoruz" dedi.

Havşanlı Mahalle Muhtarı Mahmut Ayniberk ise hizmetlerinden dolayı Başkan Fevzi Demirkol'a teşekkür ederek, "Başkanımız çocuklarımızı görünce, çocuklarımız sevgi gösterisinde bulundular. Bizleri çok mutlu ettiler. Başkanımız bizimle diyalog içinde. Bizlere ilgi ve alaka göstermektedir. Sayın başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Taziye evimizden, parke çalışmalarımıza kadar her türlü sıkıntılarımızda başkanımız yanımızdadır" ifadelerini kullandı.

Eklenme Tarihi: 22.05.2015 02:45

×