KIRSAL MAHALLELERDE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, kırsal mahallelerin yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda ekipler, Güzelköy Mahallesi’nde stabilize yol çalışmalarına devam ediyor.

Büyükşehir statüsüyle birlikte mahalleye dönüşen köylerin çamurlu yolları, Haliliye Belediyesi tarafından gideriliyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kırsalda ilçeye bağlı Güzelköy Mahallesi'nde çalışmalarına devam ediyor. Kamyonlar tarafından dökülen ve iş makineleriyle serilen stabilize malzeme ile çamurla mücadele ediliyor. Kısa sürede tamamlanması hedeflenen yol yapım çalışmalarının dolayı mahalle sakinleri, Haliliye Belediyesi'ne teşekkür etti.

Bugüne kadar görmedikleri hizmetleri Haliliye Belediyesi tarafından aldıklarını söyleyen Güzelköy Mahalle Muhtarı Hüseyin Yılmaz, "Öncelikle Sayın Başkanımıza yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Başkanımıza ve ekibine canı gönülden teşekkürü bir borç biliyoruz. Allah yar ve yardımcıları olsun. Ben 2009'da muhtar seçildim. O günden bu güne daha hizmetlerimiz yeni yeni başladı. Başkanımız sayesinde, ekibi sayesinde. Başkanımızdan, çalışmalardan ve hizmetlerden çok memnunuz. Allah kendilerinden razı olsun. Bu güne kadar görmediğimiz hizmetleri başkanımız bize sunuyor" ifadelerini kullandı.

Eklenme Tarihi: 27.05.2015 03:16

×