GÜZELYURT MAHALLESİ’NDE DE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Güzelyurt Kırsal Mahallesi’nde yapılan mahalle içi stabilize yol yapım çalışmaları tamamlandı.

İlçe genelinde mevcut yol ağının iyileştirilmesi ve  sorunlu yollara son vermek için yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü, Güzelyurt Kırsal Mahallesi’nde stabilize yol yapım çalışmasını tamamladı. Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerinin geçtiğimiz günlerde Güzelyurt Mahallesi’nde başlattığı çalışma kısa sürede tamamlandı.  Kırsal mahallelerde vatandaşların yaşam şartlarının değiştirilmesi için çalışmalar hummalı bir şekilde devam ediyor. 

BİR MAHALLE DAHA TAMAMLANDI

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kırsalda yürütülen çalışmalarla ilgili konuşan Güzelyurt Mahalle Muhtarı Mahmut Güzel: "Daha önce 50 yılda alamadığımız su olsun, yol olsun 1 senede hizmeti doğru yerden aldığımıza inanıyoruz. Bütün köylerimiz de merak etmesinler Haliliye Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi çalışıyor. İkisinden de faydalanmışız ikisi de yolumuzu yapmıştır." ifadelerini kullanırken Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’a teşekkür etti. 

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kırsal mahallelerin yol yapım çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Kırsal mahallelerden, Ulubağ, Dağ Eteği, Beyaz Kuyu Mezrası, Mehmetçik, Uluhan, Akdoğan, Yukarı İçkara, Aşağı İçkara, Yedikuyu Mahallelerinde stabilize ve kilitli parke döşeme çalışmalarında ekipler yol yapımına devam ediyor.  


Eklenme Tarihi: 11.06.2015 07:36

×