HALİLİYE'DE RAMAZAN GELENEKLERİ YAŞATILIYOR

Haliliye Belediyesi, Ramazan Ayı nedeniyle gelenekleri yaşatmaya devam ediyor. Turgut Özal Parkı'ndan düzenlenen Kur'an-ı Kerim ziyafeti ve ilahi konserine katılan çocuk ve yetişkinlere; pamuklu şeker, macun şekeri ve meyan şerbeti ikram edildi.

Turgut Özal Parkı'nda düzenlenen Kur'an-ı Kerim ziyafeti ve ilahi konserine Haliliye Belediye Başkan Yardımcısı Haci Kanduza ve Belediye Meclis Üyesi Mehmet Erol ile vatandaşlar katıldı. Dergah Camii İmam Hatibi İbrahim Onat ve arkadaşlarının okuduğu Kur'an Tilavetinin ardından başlayan ilahi konserine, sema gösterisi de eşlik etti. İzleyenler tarafından büyük beğeni toplayan ilahi konserinde vatandaşlar, Haliliye Belediyesi'ne düzenlenen programdan dolayı teşekkür etti. Geleneklerin Haliliye Belediyesi tarafından yaşatıldığını ifade eden vatandaşlar, "Haliliye Belediyesi gelenekleri yaşatıyor. Bu tip etkinliklerin sürekli olmasını istiyoruz. Haliliye Belediyesi'ne düzenlediği bu güzel program ve çeşitli ikramlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Eski Ramazan'ları bize yaşatma imkanı sağlayan Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'a da teşekkür ediyoruz" dediler. 

PARKDAKİ VATANDAŞLARA İKRAMLARDA BULUNULDU

Turgut Özal Parkı'nda düzenlenen programa katılan çocuk ve yetişkinlere ise Haliliye Belediyesi tarafından çeşitli ikramlarda bulunuldu. Çocuklara pamuklu şeker ve macun şekeri dağıtılan alandaki yetişkinlere ise meyan şerbeti dağıtıldı.

Eklenme Tarihi: 20.06.2015 16:59

×