HALİLİYE’DE PARKLARDA SONBAHAR TEMİZLİĞİ


Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ilçe genelinde bulunan parklarda Sonbahar mevsimi nedeniyle temizlik çalışmalarına hız verdi.

Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü sonbahar mevsimi nedeniyle çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Haliliye Belediyesi vatandaşların yoğun olarak kullandığı parklarda rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra mevsime uygun çalışmalarda yürütüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı personeller ilçe genelinde bulunan parklarda sonbahar nedeniyle çalışmalarını hızlandırdı.  Vatandaşların vakit geçirmek amacıyla kullandığı parklarda görüntü kirliliğinin önüne geçilmesi için rutin temizliğin yanı sıra ağaçlardan dökülen yapraklar da temizleniyor.

Parkları kullanan vatandaşların rahatsız edilmemesi için temizlik çalışmaları sabah erken saatlerde yürütülüyor. Parklarda görevli personeller süpürme işleminin ardından yıkama çalışması yapıyor. Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü parklarda ürütülen temizlik çalışmalarının yanı sıra kent genelinde bulunan tüm parklarda bakım onarım çalışması yürütüyor. Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bakım onarım çalışmalarında ilçe genelinde bin adet bank, 500 piknik masası ve 100 engelli masasının montajını yapıyor.

Haliliye Belediyesi, mevcut parklarda yapılan temizlik ve bakım onarım çalışmalarının yanı sıra yeni park alanları oluşturuyor. Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü son olarak Devteşti Mahallesi’nde toplam alanı 31 bin 63 metre kare olan 8 adet parkın inşasına başladı.

 

Eklenme Tarihi: 14.09.2015 02:21

×