HALİLİYE BELEDİYESİ ÇÖZÜM NOKTASI OLDU


Haliliye Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Beyaz Masa Birimi, son bir yılda vatandaşların çözüm noktası oldu.

Haliliye Belediyesi Beyaz Masa Birimi, 365 gün boyunca saat 08.00 ile 00.00 saatleri arasında hizmet verdi. Vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kurulan Beyaz Masa servisine, 444 22 63 nolu numaradan ulaşılabiliyor. Vatandaşların Haliliye ilçe sınırlarındaki öneri, istek ve şikayetleri birim tarafından kaydediliyor. Beyaz Masa Birimi ayrıca Haliliye Belediyesi'nin yetki alanı dışında kalan konularda da, kurumlar arası koordinasyonu sağlıyor.

Haliliye Belediyesi Beyaz Masa servisini arayan vatandaşların talepleri, personeller tarafından kaydedilerek sorunun çözülmesi için ilgili birimlere iletiliyor. Yapılan çalışmaların ardından personeller, vatandaşlara geri dönüş yapıp talepleriyle ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi veriyor.

Vatandaşların; öneri, görüş ve taleplerini iletebildiği, vatandaşlara yol göstermeyi amaç edinen Halkla İlişkiler Beyaz Masa Biriminde,  Eylül 2014 ile Eylül 2015 tarihleri arasında 15 bin 351 çağrı kaydedildi. Personeller tarafından kaydedilen çağrılar ilgili müdürlüklere iletilerek çözüme kavuşturuldu.

Vatandaşlar, istek, öneri ve şikâyetlerini Haliliye Belediyesi’nin sosyal medya hesapları aracılığıyla da Beyaz Masa'ya bildiriyor. Haliliye Belediyesi’nin resmi sosyal medya hesaplarına da gönderilen talepler kaydedilerek, gerekli çalışmaların ardından geri dönüş sağlanıyor. Haliliye Belediyesi’nin sosyal medya hesapları ise şöyle; Twitter ‘haliliye_bld’, Facebook ‘haliliyebld’, İnstagram ‘haliliyebld’, Youtube ‘haliliyebld’.

Eklenme Tarihi: 15.09.2015 08:01

×