BAŞKAN DEMİRKOL, KARŞIYAKA MAHALLESİ’NDE DENETİMLERDE BULUNDU

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, mahalle gezileri kapsamında Karşıyaka Mahallesi’nde yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

 

Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde Başkan Yardımcısı Osman Uludağ ve birim müdürleriyle birlikte Karşıyaka Mahallesi’nde denetim yaptı. Karşıyaka Mahalle Muhtarı Hadi Taştan’ın da hazır bulunduğu denetimlerde Başkan Demirkol, parklara konulan engellilere uygun banklar ile temizlik ve yol yapım çalışmalarını inceledi.

 

Başkan Demirkol, denetimlerinin ardından mahalle sakinleriyle bir araya gelerek taleplerini dinledi. Demirkol, taleplerin çözüme kavuşması için ise birim müdürlerine talimat verdi.

 

Başkan Fevzi Demirkol, denetimlerler ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Karşıyaka Mahallemizde Muhtarımız Sayın Hadi Taştan ve mahalle sakinlerini ziyaret ettik. Karşıyaka Mahallesi’nde yapmış olduğumuz park çalışmalarını yerinde görme ve yapılanların ne aşamada olduğunu bizzat müşahede etme imkanı bulduk.  Karşıyaka Mahallemizde ve diğer bütün Mahallelerdeki parklarda büyüklerimizin, yaşlılarımızın, çocuklarımızın oturacağı engelli ve engelsiz vatandaşlarımızın faydalanacağı banklar piknik masaları monte ettik. Bu bütün parklarımıza yaygınlaşacaktır. Bugün burada büyüklerimizin yanında kendilerinin huzurlu olduğunu görerek bizzat yerinde müşahede ederek yaptığımız çalışmaların doğru olduğunu tespit etmiş olduk. Bu engelli vatandaşlarımızın faydalanabilmesi için bütün parklarımıza piknik masalarını engellilerin de faydalanacağı şekilde dizayn ettik. Büyüklerimizin yaşlılarımızın huzur içerisinde sırtını yaslayacağı banklar monte ettik ve münhasıran Karşıyaka Mahallemizde yeni park alanları dizayn ettik, mavi kentte çalışmalar yapıyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz ziyaretler Allah nasip ederse önümüzdeki günlerde Karşıyaka Mahallemize ve diğer mahallelerimize devam edecek. Haliliye bölgesindeki insanların mutlu olması bizi de mutlu ediyor. Haliliye için hep iyisini yapmak istiyoruz. Halkımızın memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir. Halkı razı etki Hak’ta razı olsun anlayışı ile hizmet ediyoruz.”Eklenme Tarihi: 22.09.2015 06:20

×