BAŞKAN DEMİRKOL BAHÇELİEVLER BÖLGESİ’NDE VATANDAŞLARLA GÖRÜŞTÜ

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Bahçelievler Bölgesi’nden esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu. Belediye olarak yapılan çalışmaların halk tarafından memnuniyetle karşılandığını ifade eden Başkan Demirkol, çalışmaların memnuniyet noktasında devam edeceğini söyledi.

 

Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Selim Polatkan ve meclis üyeleriyle birlikte ilk olarak Mimar Sinan Mahalle Muhtarlığını ziyaret etti. Mahalle Muhtarı İsmail Dağbaşı ile görüşen Başkan Demirkol, daha sonra beraberindekilerle mahalledeki pazara geçti. Burada pazarcı esnafı ve pazarda alışveriş yapan vatandaşlarla görüşen Başkan Demirkol, taleplerini dinledi. Vatandaşlardan gelen iletilerin çözümü için birim müdürlerine talimat veren Başkan Demirkol, esnaf ve vatandaşlardan kendilerini desteklemelerini istedi.

 

Pazardaki gezisinin ardından Başkan Demirkol, beraberindekilerle birlikte Bahçelievler Bölgesi’ndeki işyerlerini ziyaret etti. Çalışanlarla ve alıveriş yapanlar ile görüşen Başkan Demirkol’a, vatandaşlar çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

Başkan Demirkol, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada esnaf ve vatandaşların taleplerini dinlediklerini hatırlatarak şunları kaydetti:

Mimar Sinan Mahallemizde, hem pazarcı esnafımızı hem de pazarda alışveriş yapan ahaliyi, bu arada muhtarımız Sayın İsmail Dağbaşı beyefendiyi ziyaret ettik. Mahalleyle ilgili memnuniyetlerini dile getirdiler. Taleplerini söylediler. Bu hususta çalışmalarımız, memnuniyet noktasında devam ediyor. Çalışmalarımız ileri ki aşamalarda devam edecek. Halkımızın bizi güçlü şekilde desteklemesini talep ediyoruz.”

 

Mimar Sinan Mahalle Muhtarı İsmail Dağbaşı ise, “Sayın Belediye Başkanımız Fevzi Demirkol’dan Allah razı olsun. Gerçekten milletin kendiliğinden bir sevgisi var. Kendisine yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Eklenme Tarihi: 29.10.2015 01:34

×