BAŞKAN DEMİRKOL: SENELERDİR BİRİKMİŞ OLAN HİZMETLERİ TAMAMLAYACAĞIZ

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, belde belediyesi durumundayken büyükşehir statüsünden sonra mahalleye dönüşen Kısas’ta devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Geçmişte yapılmayan yolların Haliliye Belediyesi tarafından yapıldığını belirten Başkan Demirkol, “Senelerdir birikmiş olan yoldaki eksikleri bugün tamamlamak bizim belediyemize düştü. Haliliye Belediyesi de, bu görevi layıkıyla yapacaktır” dedi.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, beraberinde Başkan Yardımcısı Mehmet Selim Polatkan ve Belediye Meclis Üyesi Erdal Deniz ile birlikte Kısas Mahallesi’nde Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen yol yapım çalışmalarını inceledi. Kısas kırsal Mahallesi’nin eksik olan bütün bölgelerinde süren stabilize yol ve kilitli beton parke çalışmaları hakkında ilgililerden bilgi alan Başkan Demirkol’a, görüştüğü vatandaşlar da teşekkürlerini iletti.

Vatandaşların taktirini toplayan yol yapım çalışmalarının mahalle genelinde kısa süre içerisinde bitirileceğini söyleyen Başkan Fevzi Demirkol, mahallede çamurlu yol kalmayacağını ifade etti. Büyükşehir statüsünden önce belde belediyesi durumunda olan Kısas’ta biriken bütün çalışmaları Haliliye Belediyesi’nin layıkıyla tamamlayacağının altını çizen Başkan Demirkol, şunları kaydetti:

“Haliliye'nin yedi değişik bölgesinde yapılan stabilize çalışmalarından eski adıyla Kısas Beldesi'nde, şuanda ki Kısas kırsal Mahallesi'ndeki çalışmaları meclis üyelerimizle birlikte yerinde inceledik. Bu mahallemizde stabilize yol ve kilitli beton parke çalışmamız devam ediyor. Bu çalışmaları yapan Fen İşleri Müdürlüğü ekibimize teşekkür ediyoruz. Bir kaç gün içerisinde Kısas Mahallemizde çamurlu yol kalmayacak. Geçmişten gelmiş, şimdiye kadar birikmiş olan yol eksiğini şimdi biz tamamlıyoruz. Daha öncesinde belde belediyesi iken yapılmış çalışmalar yeterli olmuş olsaydı bugün bizim burada çalışma yapmamıza gerek kalmayacaktı. Senelerdir birikmiş olan yoldaki eksikleri bugün tamamlamak bizim belediyemize düştü. Haliliye Belediyesi de, bu görevi layıkıyla yapacaktır. Her ne kadar geçmişten ihmal edilmiş de olsa Haliliye halkının her şeyin en iyisine layık olduğunu, Kısas Mahallemizin de hizmetin en iyisine layık olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. Bu çalışmalarımız sonunda halkımızın yaşam seviyesi yükselecek. Herkes çoluk çocuğunu çamurlu olmayan yoldan okuluna gönderecek. İnsanlar mutlu oldukça biz mutlu olacağız.”

“KISAS’A YENİ YOLLARININ HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM”

Kilitli beton parke çalışmalarının tamamlandığı bir sokakta da incelemelerde bulunan Başkan Demirkol, yolların Kısas halkına hayırlı olması temennisinde bulundu. Mahalle sakinleriyle de görüşen Başkan Demirkol, Kısas’ta geçmişte eksik bırakılmış eksikliklerin tamamlayacakları mesajını verdi.

Eklenme Tarihi: 31.10.2015 01:57

×