BAŞKAN DEMİRKOL: HALKIMIZIN REFAHI İÇİN ÇALIŞIYORUZ


Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Kısas kırsal Mahallesi’ndeki sürdürülen yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Demirkol çalışmalarının vatandaşların ferahı için olduğunu söyledi.

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelindeki çalışmalarını merkez ve kırsal mahallelerde sürdürüyor. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 7 ayrı mahallede yol yapım çalışmaları yağmur suyu drenaj çalışması yürütüyor.  Kısas Kırsal Mahallesi’nde çalışmalarını yürüten Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerini Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde Başkan Yardımcısı Mehmet Selim Polatkan, Meclis Üyesi Erdal Deniz ve birim müdürleriyle birlikte ziyaret etti.  Kısas Mahalle Muhtarı Bakır Yılmaz’ında de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Demirkol, işçilerle görüşerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

KISASLI ÂŞIK’TAN BAŞKAN DEMİRKOL’A HOŞ GELDİN ‘DEYİŞ’İ

Başkan Demirkol yol yapım çalışmalarının incelenmesinin yanı sıra Mahalle sakinleri ile de görüştü. Mahalle esnafını ziyaret eden Başkan Demirkol, yapılan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi verdi.  Seçim öncesinde beyan ettiği gibi çalışmalarının aralıksız olarak süreceğini anlatan Başkan Demirkol, ayrım gözetmeden hizmet ettiklerini ifade etti. Kısaslı bir aşık ise Başkan Demirkol’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ‘Deyiş’ okuyarak anlattı.

 

BAŞKAN DEMİRKOL: SEÇİM ENDEKSLİ ÇALIŞMIYORUZ

Yapılan çalışmaları yerinde incelediklerini ve kısa sürede çalışmaların tamamlanacağını anlatan Başkan Demirkol, şunları kaydetti: Bugün Haliliye belediyesi olarak kırsal mahallemizde yapmış olduğumuz birisinde eski adıyla kısas beldesi, şimdi ki adıyla kısas mahallemizde yapılan çalışmaları yerinde inceledik.  7 mahallemizde yol çalışmamız devam etmektedir. Bu 7 mahallemizden biri de kısas mahallemiz. Kısas mahallemizde hem stabilize çalışmamız hem de kilitli parke taşı çalışmamız seçim öncesinden bu tarafa devam etmektedir.  Bizim çalışmalarımız seçime endeksli değildir. Seçim öncesinde başlattığımız çalışmaların bugün ne aşamada olduğunu yerinde görme imkanımız oldu.  Birkaç gün içerisinde burada stabilize yol çalışmamız bitecektir. Diğer 7 noktadaki çalışmalarımızla birlikte biten yerlerden yeni yerleşim yerlerine çalışmalarımızı kaydıracağız. Bugün bu çalışmada birlikte olduğumuz Kısas Muhtarımız Bakır Bey’e, Belediye Meclis Üyemiz Erdal Deniz,  Başkan Yardımcımız Mehmet Selim Polatkan’a ve Fen İşlerimizin fedakarca çalışan tüm personeline teşekkür ediyoruz.  Bu çalışmalarımız halkımızın refahı, huzuru, mutluluğu yönünde davam edeceğini belirtiyoruz taahhüt ediyoruz.  Kış başlamadan önce acil yol ihtiyacı olan bütün bölgelerin yol ihtiyacını temin etmiş olacağız.  Tüm halkımıza saygılar sunuyoruz. 

Kısas Mahalle Muhtarı Bakır Yılmaz ise Başkan Fevzi Demirkol’un Kısas’a büyük katkısı olduğunu belirterek yol yapım çalışmaları için teşekkür etti.

 

Eklenme Tarihi: 15.11.2015 07:52

×