HALİLİYE BELEDİYESİ'NDEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ'NE ÖZEL SERGİ VE KONSER

Haliliye Belediyesi, 24 Kasım Öğretmen Günü’ne özel dev Türk Sanat Müziği Korosu ile konser verecek. Birbirinden güzel sanat müziği eserlerinin seslendirileceği gecede, Nihat Kürkçüoğlu’nun Şanlıurfa adlı albümünün de galası yapılacak.

Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel etkinlikler düzenledi. 24 Kasım 2015 Salı günü saat 18.30’da başlayacak etkinlikte ilk olarak 'Nihat Kürkçüoğlu’nun fırçasından Şanlıurfa' adlı resim albümünün galası yapılacak ve misafirlere Şanlıurfa’ya tanıtan eserlerinin yer aldığı kitap dağıtılacak.

Galanın ardından Haliliye Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu sahne alacak. Şefliğini Osman Devecioğlu’nun yapacağı, 15 sazende ve 26 ses sanatçısının sahne alacağı konserde Türk Sanat Müziği’nden Muhayyer Kürdi makamından 18 eser seslendirilecek.

Gecenin sonunda ise Haliliye Belediyesi Konservatuar Birimi’nde aldıkları eğitimler üniversiteyi kazanan 8 öğrenciye Başarı Belgesi taktim edilecek.

24 Kasım 2015 Salı günü saat 18.30’da başlayacak olan gece Esentepe Mahallesi’nde bulunan Büyükşehir Belediyesi Nikah Salonu’ndan gerçekleştirilecek olup tüm Şanlıurfalılar davetlidir.

Eklenme Tarihi: 20.11.2015 03:40

×