KARŞIYAKA KAPALI SEMT PAZARI HİZMETE AÇILIYOR

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Karşıyaka Mahallesinde yapımı tamamlanan Kapalı Semt Pazarı için müjdeyi duyurdu. Başkan Canpolat, “Bütün sözlerimizi bir bir yerine getiriyoruz. Karşıyaka Mahallemizde 1 Nisan Cuma günü açılışımız olacak, vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın seçim vaatleri arasında bulunan projeler bir bir yükseliyor.

Başkan Canpolat’ın girişimleriyle Karşıyaka Mahallesinde çalışmaların başladığı Kapalı Semt Pazarı, Otopark, Halı Saha, Zabıta Müdürlüğü, Muhtarlık ve Cami’nin yer aldığı Kompleks inşaatında sona gelindi. Katılımcı belediyecilik anlayışıyla ilçenin ihtiyaçlarına yönelik tespiti yapılan proje, 1 Nisan Cuma günü açılışı yapılarak, vatandaşların hizmetine sunulacak.

Açılış öncesi Kapalı Semt Pazarında incelemelerde bulunan Başkan Canpolat, “Bütün sözlerimizi bir bir yerine getiriyoruz” dedi. Başkan Canpolat, Karşıyaka’daki vatandaşları 1 Nisan Cuma günü açılışa davet ederek, şu ifadelere yer verdi:

“Karşıyaka Mahallemizde modern bir kapalı semt pazarı, otopark, zabıta müdürlüğü, halı saha ve cami inşaatımız devam ediyordu, artık sona geldik. Şuanda da ilan edebiliriz. Karşıyaka Mahallemizde 1 Nisan Cuma günü açılışımız olacak. Karşıyakalı mahallelimiz artık sokak ortasında pazarlarını yapmayacak. Burada yapmış olduğumuz modern bir kapalı semt pazarında alışverişlerini yapacaklar. Karşıyaka’daki vatandaşlarımızı 1 Nisan Cuma günü buraya bekliyoruz, şimdiden semt pazarımız hayırlı uğurlu olsun.”

Öte yandan, Karşıyaka Mahallesinin ihtiyaçlarına yanıt verecek olan Kompleks Projesi bölgeye de nefes aldıracak.

Eklenme Tarihi: 28.03.2022 10:34

×