VEKİL CEVHERİ, BAŞKAN DEMİRKOL’U MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’u makamında ziyaret etti.

Başkan Fevzi Demirkol, makamında gerçekleşen ziyarette AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri’ye Haliliye Belediyesi’nin yaptığı çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Yapılan ve planlanan hizmetlerin konuşulduğu ziyaretle ilgili açıklama yapan Başkan Demirkol, şunları kaydetti:

“Mehmet Ali Cevheri Beyefendi bizi ziyaret etti. Ziyaretleriyle ilgili kendilerine teşekkür ederim. Haliliye’de, Şanlıurfa’da ve ülkemiz insanına yapmamız gerekenler hususunda görüştük. Biz sayın vekilimize yapmış olduğumuz ve planlamış olduğumuz çalışmaları anlattık. Kendilerinin de bu hususta Ankara’daki desteğini her zaman yanımızda hissediyoruz. Haliliye’nin, Şanlıurfa’nın, ülkenin insanlarına hizmet etme aşkı içerisinde olduklarından kendilerini tebrik ediyorum.”

Vekil Cevheri ise Başkan Fevzi Demirkol’un Haliliye Belediyesi’nde çok önemli hizmetleri gerçekleştirdiğini söyledi. Cevheri, “Belediye başkanımızı ziyaret ettik. Haliliye bölgesinde yapılan ve yapılması gereken hizmetleri konuştuk. Sağ olsun başkanım, seçildiği günden bugüne kadar ilçede çok önemli hizmetlerde bulundu. İnşallah kendisiyle beraber önümüzdeki süreçlerde daha büyük hizmetlere, el atacağız. Urfa’nın ihtiyaçları neyse bir araya getireceğiz. Sayın başkanımız ve ekibini teşekkür ediyorum. Güzel hizmetlere el atmışlar ve bulunmaya devam edeceklerdir. Çünkü belediyeler bizim yüz akımızdır. Şehrimizi güzel gösteren belediyelerdir” diye konuştu.

Eklenme Tarihi: 05.02.2016 10:12

×