BAŞKAN DEMİRKOL: MUTLU VE HUZURLU HALİLİYE İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Bağlarbaşı Mahallesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceleyip, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. İnsanların mutlu ve huzurlu bir Haliliye’de yaşamalarını temin etmek amacıyla çalıştıklarını söyleyen Başkan Demirkol, mahalle gezileriyle yapılması gereken çalışmaları yerinde tespit ettiklerini ifade etti.

Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde Belediye Meclis Üyesi Feyat Akbaş ve birim müdürleriyle birlikte Bağlarbaşı Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle yapılan çalışmaları yerinde denetleyen Başkan Fevzi Demirkol’a, Mahalle Muhtarı Ahmet Polat da eşlik etti. Görüştüğü esnaf ve vatandaşlara Haliliye Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetlerle ilgili bilgiler veren Başkan Demirkol, gelen iletilerin çözümü için ise birim müdürlerine talimat verdi.

Mahalle yapılan muhtar evinin de son durumu hakkında ilgililerden bilgi alan Başkan Demirkol, Haliliye halkının mutlu ve huzurlu bir ilçede yaşamalarını temin etmek amacıyla çalıştıklarını söyledi. Başkan Demirkol, şunları kaydetti:

“Haliliye’de insanlarımızın mutlu ve huzur içerisinde, en sağlıklı şartlarda yaşamalarını temin etmek için günün belirli bölümlerinde, haftanın belirli bölümlerinde, bazen kırsalda bazen de kent merkezinde Fen İşleri, Park Bahçe, Temizlik ve Zabıta müdürlerimiz ile birlikte mahalleleri ziyaret ediyoruz. Bu mahallelerde yapmış olduğumuz çalışmaları yerinde görüyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüzün eskiden yapmış olduğu yol çalışmalarının bakım ve onarımlarını, Temizlik İşleri Müdürlüğümüzün insanların daha sağlıklı bir ortamda yaşamaları için yapmış olduğu çalışmaların kontrolünü, Park Bahçeler Müdürlüğümüzün yine yapmış olduğu çalışmaları yerinde inceliyoruz. Yapılması gereken çalışmaları da tespit ediyoruz. Mahalle muhtarlarımız da bize eşlik ediyor. Bugün sabah erken saatlerinde Bağlarbaşı Mahallemizde incelemelerde bulunduk. Mahalleye yapmış olduğumuz parkta ve muhtar evinde inceleme imkanı bulduk. İnsanlarımızın mutlu yaşamaları için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın, en güzel şartlarda yaşamalarını için gerekli fiziki şartları gerçekleştiriyoruz.”

Mahalle Muhtarı Ahmet Polat ise, “Sayın Belediye Başkanımız Fevzi Demirkol’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Fevzi Demirkol, Bağlarbaşı’ndaki incelemelerinin ardından bölgede bulunan çorba evine geçerek öğrenciler ve vatandaşlarla görüştükten sonra mahalleden ayrıldı.

Eklenme Tarihi: 17.02.2016 07:37

×