BAŞKAN DEMİRKOL: ÇALIŞMALARI YERİNDE DENETLİYORUZ

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Paşabağı Mahallesi’nde yapımı devam eden muhtar evi ve camide incelemelerde bulundu. Çalışmaları yerinde denetleyerek yapılması gerekenleri tespit ettiklerini söyleyen Başkan Demirkol, benzer çalışmaların devam edeceğini söyledi.

Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde birim müdürleriyle birlikte Paşabağı Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle Muhtarı Mahmut Boztepe ve mahalle sakinleri tarafından karşılanan Başkan Demirkol, mahallede yapılan çalışmaları yerinde denetledi. Yapımı devam eden muhtar eviyle ilgili görevlilerden bilgi alan Başkan Demirkol, daha sonra Haliliye Belediyesi’nin çevre düzenlemesini yaptığı Abdurrahman İbni Ayf Camii’nin inşasını inceledi. Mahalle sakinlerinin de taleplerini dinleyen Başkan Demirkol, iletilerin çözümü için birim müdürlerine talimat verdi.

Haliliye Belediyesi’nin ihtiyaçlarına her zaman karşılık verdiğini ve mahallede eksiklerinin bulunmadığını söyleyen Mahalle Muhtarı Mahmut Boztepe, “Başkanımız her hafta bizi ziyaret ediyor. Her sorunumuza çözüm buluyor. Muhtar evimiz yapılıyor. Camimizin çevre duvarı için Haliliye Belediyemize başvurduk. Sağ olsunlar bize yok demediler. Cami çevresini ve cami duvarının eksikliklerini yaptılar. 15 bin taş yardımında bulundular. Allah razı olsun. Çok memnunuz, çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Cami İmamı İzzettin Hoca ise, “Başta Haliliye Belediye Başkanımızdan Allah razı olsun. Biz ne zaman yanına gitsek bizi boş çevirmediler. Allah razı olsun. Çevre düzenlemesini de üstendiler. Çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Başkan Fevzi Demirkol da, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Mahallede incelemelerde bulunduk. Geçmişte yapmış olduğumuz hizmetleri, şimdi yapılması gerekenleri hep birlikte yerinde inceleme imkanı bulduk. Eksikliklerimizi görme imkanı bulduk. Paşabağı Mahallesi’nde çevre düzenlemesi, park ve bahçeler gibi yapmış olduğumuz hizmetleri mahallinde gördük. Yeni yapılan muhtar evimizi, yeni yapılan camimizi inceledik. Bundan sonrasında bu tip çalışmalarımız devam edecektir. Halkımıza hizmet etme noktasında hep birlikte olacağımızı şimdiden taahhüt ediyoruz.”

Eklenme Tarihi: 18.02.2016 08:29

×