BAŞKAN CANPOLAT: BİZLER HALİLİYE’NİN HİZMETKARLARIYIZ

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, seçim irtibat bürosunda yüzlerce vatandaşla bir araya geldi. Başkan Canpolat, şehrin her köşesinde büroya destek için gelen vatandaşlara teşekkür ettiğini belirterek, “Biz Haliliye’nin hizmetkarlarıyız. Sandıklarda en yüksek AK Parti oyu çıkartacağınıza söz veriyor musunuz? Şimdiden gazanız mübarek olsun diyorum” dedi.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, seçim irtibat bürosunda vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı, AK Parti Haliliye Kadın Kolları Başkanı Elif Tunçkaşık, kadın kolları teşkilat üyeleri ve vatandaşların ziyaret ettiği seçim bürosunda Başkan Canpolat, vatandaşlarla tek tek görüştü.

Vatandaşlar tarafından yoğun katılım sonucunda seçim bürosuna sığmadıklarını aktaran Başkan Mehmet Canpolat, “Aslında görünen o ki, maşallah barekallah dedikten sonra 31 Mart akşamında burada görünen topluluk; kırsalından merkezinde, Şanlıurfa’daki 32 merkez mahallenin her noktasından, kuzeyinden güneyinden, Haliliye’den, AK Parti’ye gönül vermiş, Haliliye’ye gönül vermiş, bizlere dostluk ve yarenlik eden her noktadan kardeşlerimiz bu seçim bürosunun içini ve dışını doldurdular. Bu sonuçtur ki, 31 Mart akşamı seçim sonuçları açıklandığında Haliliye bir elmas gibi bir inci, 31 Mart akşamı seçim sonuçları açıklandığında birinci olacaktır. Şüphesiz, hiçbir zaman buradaki aziz ve kadim Haliliyeli hemşerilerim diyorum. Nasıl ki, Şanlıurfa Mezopotamya’nın parlayan yıldızı diyorsak, Şanlıurfa’nın da parlayan yıldızı Haliliye’dir. Bu çerçevede kapı kapı dolaşmaya var mısınız? Dolaşacak mısınız? Sandıkları 31 Mart akşamı ak oylarla patlatacak mısınız? Sizdeki bu aşk, bu heyecan bu bağlılık, bu sadakat AK Parti’ye, Cumhurbaşkanımıza olduğu sürece hiçbir kuvvet bizi yıldıramaz, hiçbir kuvvet bizi deviremez Allah’ın izniyle. Biz Haliliye’nin hizmetkarlarıyız. Sandıklarda en yüksek AK Parti oyu çıkartacağınıza söz veriyor musunuz? Şimdiden gazanız mübarek olsun diyorum. Ben bugün buraya dolduran, selam gönderen, gelen, günlerdir burayı dolup dolup taşıran şehrin birçok noktasından gelen değerli hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında sokak sokak, ev ev gezerek seçim çalışmaları hakkında vatandaşları bilgilendirdiklerinin altını çizen AK Parti Haliliye Kadın Kolları Başkanı Elif Tunçkaşık, vatandaşlar tarafından olumlu dönüşlerin olduğunu söyledi. Başkan Tunçkaşık, “Bugün kadın kolları olarak seçim büromuzdayız. Gündüz sahada girilmedik ev, çalmadık kapı bırakmayacağız. Bütün sokakları tek tek geziyoruz. Gündüz sahada, gecede seçim büromuzda başkanımızın yanındayız. Onun her zaman destekçisiyiz. Tüm ekibimizle birlikte yanındayız ve destekçisiyiz. Yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. O yüzden yaptıklarını gördük, her çaldığımız kapıda hanımlarımızla beraber memnuniyetle döndüğümüz için çok mutluyuz. Hiçbir kapıdan dönmedik, herkes Mehmet Canpolat Başkanımızın yaptığı icraatları anlatıyor, görüyor. O yüzden çok mutluyuz. Bu bizim mutlu olduğumuzu ve icraatları gördüğümüzün anlamına geliyor. Eğer bu kadınlar çocuklarını bırakıp gece gündüz çalışıyorlarsa bir şeyler görmüşlerdir ve geri çevrilmiyorlardır. O yüzden biz sahada çok güzel mutlu bir şekilde ayrılıyoruz” ifadelerini kullandı” şeklinde konuştu.

AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı’da açıklamasında şunları kaydetti:

“Bugün yine belediye başkanımız ve başkan adayımız Mehmet Canpolat’ın seçim bürosundayız. Kadın kollarımız teşkilatımız yine her zaman ki gibi Canpolat Başkanımıza desteğe geldiler. Gündüz sahadayız, kapı kapı dolaşıp, sokak sokak geziyoruz. Esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın memnuniyeti bizleri mutlu ediyor. İnşallah 31 Mart’ın birinci ve inci ilçenin belediye başkanı yanındayız. Maşallah seçim bürosu tıklım tıklım, halkımızın yoğun bir teveccühü var. Kadın kollarımız da sağ olsunlar çocukları ve eşleriyle gelmişler. Her gece bu mutluluğa ortak oluyorlar. Bizler bir kez daha birinci ve inci ilçe olmanın gururuyla Canpolat başkanımızın yanındayız. İnşallah bizim sadece seçim kazanma değil, birinci olma hedefimiz vardır. Her şartta, her zaman cumhurbaşkanımızın yanında ve emrindeyiz. Büyükşehir ve ilçe belediyesi Allah’ın izniyle zaferle sonuçlanacak.”

Başkan Canpolat, açıklamaların ardından seçim bürosundaki vatandaşlarla sohbet etti.

Eklenme Tarihi: 01.03.2024 22:48

×