BAŞKAN DEMİRKOL, KIRSALDAKİ ÇALIŞMALARI YERİNDE DENETLİYOR

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, kırsal mahallelerde yapımı devam eden hizmetleri yerinde inceliyor. Güçlü kırsal Mahallesi’nde yapımı süren çok amaçlı kültür evinin inşaatında incelemelerde bulunan Başkan Demirkol, tesisin kısa sürede hizmete açılacağı müjdesini verdi.

Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde Belediye Meclis Başkanvekili Abdurrahman Beyaz ve birim müdürleriyle birlikte Güçlü kırsal Mahallesi’ne ziyarette bulundu. Mahalle sakinleriyle görüşen Başkan Demirkol’a, Mahalle Muhtarı Haçım Demir’de eşlik etti. Haliliye Belediyesi tarafından yapımı sürdürülen çok amaçlı kültür evinin inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Demirkol, tesisin kısa süre içerisinde hizmete açılması için çalışmaların aralıksız devam ettirildiğini söyledi.

Mahalle halkının yapılan çalışmalardan memnun olduğunu ve Başkan Fevzi Demirkol’a yaptığı hizmetlerden dolayı mahalle sakinleri adına teşekkürler ettiklerini ifade eden Muhtar Demir, “Başkanımızın yaptığı çalışmalar belli. Kırsal mahallelerde gidildiğinde, o mahalle temizse, taziye evi yapılmışsa, çöp kutuları temizse bilin ki o hizmet Haliliye başkanının hizmetidir. Başkanımızdan Allah razı olsun. Biz kendisinden memnunuz” dedi.

Güçlü kırsal Mahallesi’nde yaptıkları incelemelerle ilgili bilgi veren Meclis Başkanvekili Beyaz ise, ”Temelini attığımız taziye evleri bitmek üzere, bugün de Güçlü köyündeyiz. Muhtarımız Haçım Demir ve başkanımızla birlikte bitim aşamasına gelen taziye evimizi inceledik. İnşallah yakın zamanda açılışını yapacağız. Kırsalda yaptığı hizmetlerden dolayı başkanımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

“EĞİTİMDE İLERİ SEVİYEDE GENÇLER YETİŞECEK" 

Başkan Fevzi Demirkol’da, mahalle ziyaretiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Yapılan çok amaçlı kültür evinde vatandaşların acılı ve sevinçli günlerinde misafir ağırlayacağının altını çizen Başkan Demirkol, bunun yanında gençlere yönelikte eğitimlerin verileceğini ifade etti. Başkan Demirkol, şunları söyledi:

“Cumartesi olmasına rağmen kırsal mahallelerimizde ziyaret halindeyiz. Güçlü kırsal Mahallemizde yapımı devam eden çok amaçlı kültür evinin inşaatını inceledik. Haliliye Belediyesi olarak kırsalda 300 nüfusun üzerindeki mahallelerimizde bu çalışmalarımız devam ediyor. Çok kısa bir süre içerisinde açılışını birlikte yapacağız. Haliliye’mize hayırlı olsun. Biz bu yapmış olduğumuz kültür evlerinde, vatandaşlarımızın acılı ve sevinçli günlerinde misafirlerini ağırlaması ve eğitim amaçlı kullanılmasını sağlayacağız. Milli ve manevi değerlere sahip gençlik yetişmesi bizim hedefimiz. Bu hususta çalışmalarımız devam edecek. İnşallah bu tesislerimizde eğitimde en ileri seviyede gençlerimiz yetişecektir.”

Başkan Demirkol, incelemelerinin ardından mahalleden ayrıldı.

Eklenme Tarihi: 20.03.2016 04:58

×