HALİLİYE BELEDİYESİ YOL ATAĞINI SÜRDÜRÜYOR

Haliliye Belediyesi, ilçedeki yol ağını genişletmek amacıyla devam ettirdiği yol açma çalışmalarını Devteşti Mahallesi ve Dağeteği Mahallesi Yeşil Urfa bölgesinde sürdürüyor.

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçede yol açma, yol yapım ile bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. Henüz yapılaşmanın olmadığı alanlarda yeni yollar açarak, trafik ağını genişleten ekipler, yeni açılan yolları da stabilize malzemelerle doldurarak yolu kullanıma hazır hale getiriyor. İhtiyaç duyulan noktalarda bakım ve onarım çalışmaları da yürüten ekipler, alt yapı hizmetlerinin bulunduğu mahallelerde kilitli beton parke yapımını da devam ettiriyor.

Fen İşleri Müdürlüğü, bu kapsamda Devteşti Mahallesi’nde, henüz yapılaşmanın olmadığı alanlarda yol açma çalışmalar sürdürüyor. İş makineleriyle yoğun biçimde çalışmalar yapan ekipler, bu çalışmalarını kısa sürede tamamlamayı amaçlıyor.

Ayrıca ekipler, Dağeteği kırsal Mahallesi’nde de yol açma çalışmalarına devam ediyor. Henüz yapılaşmanın olmadığı Yeşil Urfa bölgesinde sürdürülen yol açma çalışmalarının kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

Eklenme Tarihi: 23.03.2016 07:47

×