HALİLİYE’DE VATANDAŞLAR İLETİLERİNE ANINDA YANIT BULUYOR

Haliliye Belediyesi Nisan Ayı ‘Halk Günü’ toplantısına katılan vatandaşlar, iletilerine anında yanıt buldu.

Her ayın ilk Cuma günü yapılan Halk Günü toplantısı, Haliliye Belediyesi Ek Hizmet Binası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Süre kısıtlaması olmadan düzenlenen Nisan Ayı Halk Günü toplantısına katılan vatandaşlar talep, öneri, eleştiri ve teşekkürlerini bizzat Başkan Yardımcıları Osman Uludağ ve Haci Kanduza’ya iletti.

Halk Günü ile ilgili açıklama yapan Başkan Yardımcısı Osman Uludağ, her ayın ilk Cuma günü vatandaşların sorunlarını dinlediklerini hatırlattı. Sosyal belediyeciliğin gereği olarak Halk Günü toplantılarını düzenli olarak her ayın ilk Cuma günü düzenleyeceklerini anlatan Başkan Yardımcısı Uludağ, şunları kaydetti.

“Haliliye Belediyesi olarak Başkanımız Fevzi Demirkol’un talimatıyla göreve geldiğimiz günden itibaren her ayın ilk Cuma günü vatandaşımızın doğrudan müracaatlarıyla ilgili Halk Günü Toplantısı düzenliyoruz. Vatandaşlarımızla bugün bir araya geldik. Vatandaşlarımızın taleplerini, önerilerini ve teşekkürlerini dinledik. Biz elimizden geldiği kadar konu şuanda çözülebilecekse müdürlerimiz ve başkan yardımcılarımızla bugün yerinde, ileriye dönük taleplerde de  notlarımızı aldık ve arkadaşlarımıza bu konuyu iletiyoruz. Bu işin takibi yapıyoruz. Bu toplantılarımız bundan sonrasında da devam edecek. Biz vatandaşlarımızın memnuniyetlerine talibiz. Memnuniyeti yerine getirmek için de bu gibi çalışmalarımız devam edecek.” 

Halk Günü’ne katılım sağlayan vatandaşlar ise uygulamadan duyduklarını memnuniyeti ifade ettiler.

Eklenme Tarihi: 02.04.2016 02:46

×