MİLLETVEKİLİ YÜKSEL, BAŞKAN DEMİRKOL’U MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdulkadir Yüksel ile AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Danışmanı Ahmet Zenbilci, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’u makamında ziyaret etti.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulkadir Yüksel, beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanvekili Nihat Kılıç, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Danışmanı Ahmet Zenbilci, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Cemil Çadak ve Bahattin Yıldız ile birlikte Başkan Fevzi Demirkol’u makamında ziyaret etti. Başkan Demirkol, Haliliye’de yaptıkları çalışmalar ve planladıkları çalışmalar hakkında Yüksel ile Zenbilci’ye bilgi verdi.

İlçede yapılan çalışmaların konuşulduğu ziyaretin sonunda Başkan Demirkol, Yüksel ile Zenbilci’ye Haliliye Belediye Spor Kulübü’ne ait forma, İbrahim Artuç’un yazdığı “1915 Çanakkale Savaşı” ile “Nihat Kürkçüoğlu’nun fırçasından Şanlıurfa” adlı kitap hediye etti.

Ziyarette; Haliliye Belediye Başkan Yardımcıları Aysel Göncü, Mehmet Selim Polatkan ve Osman Uludağ, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat, Haliliye Belediye Meclis Üyesi Müslüm Yüksel’de hazır bulundu.

Eklenme Tarihi: 01.05.2016 02:21

×