HALİLİYE BELEDİYESİ, OKUL MESCİTLERİNİ HALIYLA DONATTI

Haliliye Belediyesi, ilçe genelindeki eğitim kurumlarının mescitlerini yeni halılarla donatarak, öğrencilerin daha temiz ortamda ibadet yapmasını sağlıyor.

Haliliye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, gelen taleplerin tespitine göre ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmalarına devam ediyor. Merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan yardım çalışmalarını yürüten Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, bu çalışmalarında eğitim kurumlarını da unutmuyor. İlçe genelindeki okullardan gelen taleplerin değerlendirilmesi sonucu Göbeklitepe Ortaokulu, Osman Ertörer Ortaokulu, Süleymaniye Ortaokulu, Ertuğrul Gazi İlkokulu, Ahmet Yesevi İlkokulu, Orhan Gazi Kız İmam Hatip Lisesi, İmam Buhari İmam Hatip Ortaokulu ile KYK ait kız yurdunun mescitlerine yeni halılar döşendi. Mescitlere gerekli halıları temin eden Haliliye Belediyesi, öğrencilerin daha temiz bir ortamda ibadet yapmasını sağladı.

Okullarına yapılan halı yardımlarından dolayı Haliliye Belediyesi’ne ve Başkan Fevzi Demirkol’a teşekkür eden Göbeklitepe Ortaokulu Müdürü Mehmet Küçük, “Burada bin beş yüz öğrenci ve seksen personelimiz var. Tabi bu hizmet kıyamete kadar dua kazandıracak. Bu konudaki hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz. Diğer işlerinde de başarılar dileriz” dedi.

Eklenme Tarihi: 08.05.2016 02:42

×