HALİLİYE BELEDİYESİ’NDEN 15 GÜNDE 5 BİN METREKARE HALI YARDIMI

Haliliye Belediyesi, sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında devam ettirdiği halı yardımında son 15 günde 5 bin metrekareye ulaştı. İbadethanelere yapılan halı yardımları, vatandaşlardan da olumlu yanıtlar alıyor.

Başkan Fevzi Demirkol’un talimatlarıyla temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra, sosyal belediyecilik alanında yoğun şekilde çalışmalar yürüten Haliliye Belediyesi, bu çalışmalarında vatandaşların ibadet ettikleri mekanları da unutmuyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen ibadethanelerin ihtiyaçlarının giderilmesi çalışmasında, talepler değerlendiriliyor. Cami, Kur’an Kursu, taziye evi ve Cemevleri’nden gelen taleplerden, olumlu sonuçlananlarının ise ihtiyaçları Haliliye Belediyesi tarafından karşılanıyor. 

Başkan Demirkol’un “merkez ve kırsal ayrımı yapmadan çalışıyoruz” söyleminden hareketle Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, merkez ve kırsal mahallelerdeki ibadethanelerin ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü 2 Mayıs- 16 Mayıs 2016 tarihleri arasında ilçe genelindeki ibadethanelere yönelik 5 bin metrekarelik halı yardımında bulundu. Periyodik olarak devam eden halı yardımlarıyla ilgili vatandaşlar, okul müdürleri, öğretmenler, cami imamları ve Kur’an Kursu hocaları Haliliye Belediyesi’ne ve Başkan Fevzi Demirkol’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor.

Eklenme Tarihi: 17.05.2016 02:44

×