ÖĞRENCİLER SORDU BAŞKAN DEMİRKOL YANITLADI

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, proje ödevi kapsamında belediyeyi ziyaret eden öğrencileri makamında ağırladı. Öğrencilerin sorularını yanıtlayan Başkan Demirkol öğrencilere geleceklerini planlamaları ve derslerine çalışmaları konusunda telkinde bulundu. 


Öğrencilerin eğitimine büyük önem veren Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol proje ödevi hazırlayan 20 öğrenciyi makamında ağırladı.  “İnsan ve Yönetim Proje Ödevi” kapsamında Haliliye Belediyesi birimlerini gezen öğrenciler daha sonra Başkan Demirkol ile görüştü. Öğrencilere Haliliye Belediye Meclis Üyesi Hasan Kaya Rehberlik Öğretmenleri Sıla Burcu Karahasan ve Sınıf Öğretmeni Duygu Emircanoğlu eşlik etti. Belediye Başkanı Fevzi Demirkol öğrencilerle sohbet ederken, öğrencilere derslerine iyi çalışmaları ve vatana faydalı bireyler olmaları konusunda nasihatte bulundu.  Daha sonra öğrencilerin sorularına cevap veren Başkan Demirkol, Belediye’nin sorumluluk alanları ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Başkan Demirkol’u dikkatle dinleyen öğrenciler not alarak ödevlerini tamamladı. 


Söz konusu ziyaretle ilgili açıklama yapan Başkan Demirkol, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Bugün Haliliye Süleymaniye Mahallesi’ndeki Mehmet Saçlı ilköğretim Okulu’nun 4G sınıfı öğrencileri Belediye çalışmalarının nasıl yürütüldüğünü anlamak ve Belediyemizi ziyaret etmek amacıyla öğretmenleri kontrolünde belediyemizi ziyaret ettiler. Belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldılar. Bu ziyareti gerçekleştiren öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Gençler bizim geleceğimiz, gençler bizim geleceğimiz ve böyle mahalli yerel hizmetlere ilgi duymaları bizi ayrıca memnun etmiştir. Hocalarımızın bu gayretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Gençlerimizin yeniden, geleceğimizi hazırlayan gençlerin yeniden bilgi ile donatılması ile ilgili eğitim camiası ile çalışmalarımız birlikte devam edecektir. Ben hocalarımıza ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Kendilerine huzurlu ve mutlu bir gelecek diliyorum.”

 Başkan Demirkol daha sonra öğrencilere Çanakkale Zaferini anlatan kitap dağıttı. Dağıttığı kitapları imzalayan Başkan Demirkol öğrencilerden boş zamanlarında kitap okumalarını istedi. 


Eklenme Tarihi: 27.05.2016 06:29

×